Telefon, e-post, snigelpost eller flaskpost?

Vill Du veta mer om hur ett samarbete med oss skulle kunna se ut? Är Du intresserad av att hyra en av våra licensfigurer för en dag, en helg eller ännu längre? Tveka då inte att höra av dig till oss på kontaktuppgifterna nedan, eller använd vårt direktformulär så kontaktar vi dig så snart som möjligt. Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Spännande! Jag vill veta mer.

1 + 3 =

Våra medarbetare.

Andreas Hansson

Sales Sweden
andreas@juniorproductions.se
+46 70 557 99 20

Är du vår nye norske selger?

Vi søker for tiden en selger til Oslo. Er du den vi leter etter? Send søknaden din til paul@juniorproductions.no

Louise Matséus

Event Coordinator Sweden
louise@juniorproductions.se
+46 739 82 29 86

Jennifer Johansson

Event Coordinator Sweden (Praktikant)
jennifer@juniorproductions.se
+46 768 90 09 87

Bjørn Melseth

Event Coordinator Norway
bjorn@juniorproductions.no
+47 951 88 046

Mia Bouvier

Costume Manager
mia@juniorproductions.se
+46 765 78 14 48

Dennis Wallén

Art Director (Consultant)
dennis@juniorproductions.se
+46 707 549 31 45

Paul Clayfield

Managing Director / VD

Business, licensing & marketing enquiries
paul@juniorproductions.se
+46 70 580 9921

Telefon.

+46 31 711 99 20

E-post.

post@juniorproductions.se

Adress.

Junior Productions AB
Drivhusgatan 2A
412 64 Göteborg